Nasze koszykarki pokonały Gorzów w ramach XXI kolejki. Było to niezwykle emocjonujące spotkanie w piątkowy wieczór.
Kto nie był, niech żałuje- tak jednogłośnie można ocenić dzisiejszy mecz. Po raz pierwszy w tym sezonie spotkaliśmy się z tą młodą drużyną 06. grudnia. Wtedy to na wyjeździe ulegliśmy 59:67. Pomimo fantastycznej pierwszej kwarty oraz dobrej drugiej w naszym wykonaniu reszta pozostawia trochę do życzenia. Zaraz po przerwie koszykarki Politechniki Korony Kraków uległy chwilowemu przestojowi. A młode i gniewne rywalki nabrały wiatru w żagle. Spora ilość rzutów za trzy podtrzymała je w walce o zwycięstwo. Pasjonująca była końcówka kiedy to nam- niestety piłka odmówiła posłuszeństwa i nie chciała wpadać do kosza. O krok od ostatecznego przybicia gwoździa do deski była Monika Naczk, której nie udało się poprawnie oddać rzutu. Wtedy to piłka przeszła w nasze posiadanie i spokojnie zawodniczki dobiły do ostatniej syreny w tym meczu. W niedzielę czeka nas odległy wyjazd do Jeleniej Góry. W XIV kolejka zmierzymy się z outsider’em tabeli- MKS MOS Karkonosze.
- MKS MOS KARKONOSZE JELENIA GÓRA – AZS POLITECHNIKA KORONA KRAKÓW
Data:10.01.2016
Godzina: 17:00
AZS Politechnika Korona Kraków – AZS PWSZ II Gorzów 60:58 (20:8, 19:25, 10:14, 11:11)
AZS Politechnika Korona Kraków: K. Pratasewicz 17 pkt., A. Rafałowicz oraz A. Krzywoń 10, K. Wilk 8, K. Homoncik 6, M. Stachura 4, A. Krawiec 1, A. Stawarz, M. Ruta, A. Owca, A. Witkowska
AZS PWSZ II Gorzów: N. Sobek 31 pkt., A. Witkowska 7, K. Jaworska oraz N. Naczk 6, A. Kopciuch 5, B. Jaworska 2, J. Szczęsna 1, K. Kominek, K. Czarnodolska, M. Szajtauer



















Dodaj komentarz