Być albo nie być- oto jest pytanie

Dokładnie tak, mecz numer trzy, nasze być albo nie być w najlepszej czwórce sezonu 2016/2017.

Kolejne spotkanie w fazie play- off z Uniwersytetem Warszawskim. Trzecie i zarazem ostatnie, bowiem rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. Bilans rywalizacji to 1:1, a więc przed nami nie lada zadanie do wykonania.  Pierwsze, na domowym parkiecie zakończyło się zwycięstwem gospodyń- 62:52. Na początku kwietnia byliśmy świadkami naprawdę dobrej koszykówki. Jednak  w drugiej połowie to koszykarki Politechniki Korony Kraków rządziły pod koszem. Kolejny mecz przyniósł pogrom. Trzeba było o nim bardzo szybko zapomnieć. W stolicy nasz zespół przegrał aż 30. punktami.

Już dziś o godzinie 17 ponownie zmierzymy się na ringu w walce AZS’ów. Można śmiało powiedzieć że jest to najważniejsze spotkanie tego sezonu na ten moment. Nasze być albo nie być w dalszej rywalizacji.  Czy po czterdziestu minutach rywalizacji będziemy mogli cieszyć się z awansu do półfinału?