Minusowa sinusoida

Po fantastycznej passie czterech zwycięstw przyszedł, w V kolejce czas porażki.

Sobotni, halloween’owy wieczór nie zapamiętamy dobrze. Piąta kolejka przyniosła pierwszą porażkę naszego zespołu w tym sezonie. Po fantastycznym początku przyszedł kryzys, który został zniwelowany zaraz po przerwie- na początku trzeciej kwarty.  Niestety końcówka nie należała do naszego zespołu, szczęście opuściło koszykarki Politechniki. Liczne starty w pierwszej połowie również przyniosły konsekwencje pierwszej porażki w sezonie 2015/2016.

Następny mecz zostanie rozegrany również w hali przy Kamiennej, 7. listopada o godzinie 18:00. Już dziś serdecznie zapraszamy!

AZS POLITECHNIKA KORONA KRAKÓW – ENEA AZS POZNAŃ 42:48

AZS Politechnika Korona Kraków: A. Stawarz 13 pkt., A. Krzywoń 10, K. Pratasewicz 6, K. Homoncik 4, K. Wilk 3, A. Rafałowicz 2, A. Krawiec 2, K. Pasek 2, M. Ruta, A. Owca, D. Filipowicz, A. Witkowska

ENEA AZS Poznań: K. Banach 11 pkt., K. Woźniak 10, M. Wojdalska oraz I. Płóciennik 9, K. Budeń 5, A. Pietraszek 4, K. Stefańczyk, W. Wiśniewska, A. Plucińska, K. Artyszko