Pierwszy domowy triumf!

Nasze koszykarki w ramach trzeciej kolejki, zwyciężyły na domowym parkiecie. Nasz bilans pozostaje nieskazitelny!

Od samego początku spotkania, gospodynie mocno naciskały swoje rywalki. Zespół Olimpii złożony z młodziutkich zawodniczek przez pierwszą połowę starał się odpowiadać atakom krakowianek. Jednak w ostatecznym rozrachunku sił starczyło tylko na dwadzieścia minut. Tuż po przerwie udało się oddać jedynie 11. celnych trafień do kosza, przy koncertowych 38. zdobyczach Politechniki Korony. Bardzo dobrze zapracowały w dzisiejszym meczu zbiórki- 42%. Atak- również na plus! Liczne przechwyty, które pozwoliły w końcówce na zdobywanie łatwych punktów.

AZS POLITECHNIKA KORONA KRAKÓW – OLIMPIA WODZISŁAW ŚLĄSKI 84:44 (23:19, 23:14, 19:2, 19:9)

AZS POLITECHNIKA KORONA KRAKÓW  :K. Pratasewicz 14 pkt., A. Rafałowicz 10, N. Malaga 9, A. Owca oraz K. Homoncik 8, M. Ruta oraz K. Ciężadło 7, A. Krzywoń 6, A. Grabska oraz K. Pasek 5, A. Witkowska 5, K. WIlk

OLIMPIA WODZISŁAW ŚLĄSKI: J. Sobota 16, J. Kocon 10, M. Jasiulewicz 9, A. Lewoń- Sczanasy 3, K. Walocha oraz W. Oskwarek 2, K. Pawlik 2, W. Gorel, N. Stobiecka, W. Walocha, W. Grzegorzek, L.Cichy