Po raz ostatni w sobotę

Nasze koszarki w sobotę po raz ostatni zagrają przed własną publicznością. A zarazem otworzą tym meczem walkę o brązowy medal.

 

 

Sezon 2016/2017 dobiega końca. Nasze koszykarki w sobotę tj.06.05 rozpoczną walkę o brązowy medal z zespołem, który znają bardzo dobrze z rundy zasadniczej-  Pomarańczarnia MUKS Poznań. Tym samym będzie to ostatnie spotkanie na domowym parkiecie przed własną publicznością.  Nasze rywalki wkroczyły w sezon niezwykle rozpędzone. Triumfowały w grupie „B” po rundzie zasadniczej wraz ze zdobyczą łączoną 38 punktów. Na dwadzieścia rozegranych meczów uległy tylko dwukrotnie z ŁKS SMS Łódź (48:63) oraz 1KS Ślęza II Wrocław (74:77). Niestety my z tymże zespołem mamy bilans niekorzystny.  W pierwszym starciu Politechnika Korona Kraków przegrała 51:65, kolejnym razem 63:70. Drugi-  rozstrzygający mecz odbędzie się w Poznaniu, prawdopodobnie trzynastego maja.

 

Czas na wyrównanie rachunków, dlatego serdecznie zapraszamy na ostatni mecz w tym sezonie! Gorąco zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu w kalendarzu, aby wesprzeć nasze zawodniczki w tym niełatwym zadaniu. Podczas ostatniego meczu, pokazaliście siłę i że wiara może przenosić góry..nad morze po raz trzeci 😉

 

Pomóżcie zdobyć nam upragniony medal! Sobota, godzina 19:00!

Bo przecież…. dziewczyny lubią brąz!

 


AZS Politechnika Korona Kraków

Pomarańczarnia MUKS Poznań

Data: Sobota, 06.05.2017
Godzina: 19:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.