Półfinałowy falstart

Niestety wyjazdowe spotkanie, w ramach półfinałowych zmagań, nie rozpoczęło się korzystnie dla naszych zawodniczek.

Zmorą całego spotkania była trzecia kwarta, która w zdecydowanej mierze przyczyniła się do zanotowania porażki. Pierwsza połowa wyglądała całkiem nieźle z wyżej rozstawionym rywalem po rundzie zasadniczej. Koszykarki Politechniki Korony Kraków dzielnie odrabiały straty do swoich przeciwniczek. Niestety tuż po przerwie, niemoc osiągnęła nasz zespół. Przegrana kwarta różnicą 14. punktów była nie do przyjęcia na tym etapie zmagań.  Mimo waleczności i ogromnych chęci na odrobienie strat w kolejnych dziesięciu minutach gry, nie udało się zniwelować strat. Pierwsza porażka w półfinałach stała się faktem. Rywalizacja przenosi się do Krakowa, gdzie u siebie odbudujemy się i pokażemy na co nas stać!

Kolejny mecz odbędzie 01.05 o 12:00, już dziś zapraszamy do hali aby mocno wesprzeć koszykarki w tym trudnym zadaniu!

AZS Uniwersytet Gdański – AZS Politechnika Korona Kraków 79:60 (23:18, 18:16, 26:12, 12:14)

Bilans: 1:0

AZS Uniwersytet Gdański : K. Różyńska 21 pkt., J. Kosalewicz 20, K. Formella 15, K. Bączek 8, A. Kuras 6, P. Kuras 4, K. Szmytkowska 3, Ż. Szczęśniak 2, A. Ostrowska, M. Cieślicka

AZS Politechnika Korona Kraków : A. Grabska 19 pkt., A. Krzywoń 15, K. Homoncik 8, K. Ciężadło 7, A. Krawiec 4, A. Rafałowicz 3, M. Ruta oraz K. Pratasewicz 2, N. Malaga, K. Pasek