Zwycięstwo na inaugurację!

W meczu inauguracyjnym nasze koszykarki odniosły wysokie zwycięstwo!

W pierwszym spotkaniu rundy zasadniczej, koszykarki Politechniki Korony Kraków wysoko wygrały na wyjeździe. Gospodarze- UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki złożony z młodych zawodniczek nie sprostał wyzwaniu i walkę drużyna podjęła tylko w pierwszych minutach. Kluczem do zwycięstwa krakowskiej drużyny była trzecia kwarta, którą zwyciężyły koszykarki Politechniki Korony 29:9.

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki- AZS Politechnika Korona Kraków 50:95 (21:19, 10:28, 9:28, 12:14)

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki: N. Danych oraz W. Kośla 12, E. Canert 10, M. Leszczyńska 9, W. Karpiszuk 3, K. Filipczak oraz W. Przybylak 2, A. Maślak 2, K. Łapińska, J. Solak

AZS Politechnika Korona Kraków: A. Krawiec 17, K. Homoncik 16, K. Pratasewicz 14, A. Krzywoń 10, N. Malaga oraz A. Owca 9, A. Rafałowicz 8, K. Pasek 4, A. Witkowska 3, P. Łukasik